PŠ.sk

Ponuka
Raspberry Pi

Raspberry Pi 3 Model B + na predaj teraz za 35 dolárov

Raspberry Pi 3 Model B + na predaj teraz za 35 dolárov Ak ste už niekoľko hodín pozorovali Raspberry Pi, budete mať pocit, ako aktualizujeme naše produkty. Len pred dvomi rokmi sme vydali model Raspberry Pi 3 Model B.

Bol to náš prvý 64-bitový produkt a náš prvý produkt bol vybavený integrovaným bezdrôtovým pripojením. Odvtedy sme predali viac ako deväť miliónov jednotiek Raspberry Pi 3 (predali sme celkovo 19 miliónov kusov Raspberry Pis), ktoré boli začlenené do škôl, domov, kancelárií a tovární na celom svete.

Tí pozorovatelia Raspberry Pi budú vedieť, že máme históriu uvoľnenia zdokonalených verzií našich produktov pár rokov do svojho života. Prvým príkladom bol Raspberry Pi 1 Model B +, ktorý pridal dva ďalšie porty USB, predstavil náš súčasný tvarový faktor a prevrátil celý rad ďalších spätných väzieb od komunity.

Raspberry Pi 2 samozrejme túto úpravu nezískala, pretože bola vymenená za jeden rok; ale zdá sa, že je najvyšší čas, aby Raspberry Pi 3 dostal "plus" liečbu. Takže bez ďaľšieho rastu, Raspberry Pi 3 Model B + je teraz v predaji za 35 dolárov (za rovnakú cenu ako existujúca Raspberry Pi 3 Model B), ktorý obsahuje: 64-bitový štvorjadrový procesor ARM Cortex-A53 s výkonom 1,4 GHz Dvojpásmová bezdrôtová sieť LAN 802.11ac a Bluetooth 4.2 Rýchlejšia sieť Ethernet (Gigabit Ethernet cez USB 2.0).

Podpora Power-over-Ethernet (so samostatným protokolom PoE HAT) Vylepšené zavedenie siete PXE a veľkokapacitného ukladania cez USB Zlepšená správa tepla Okrem zvýšenia frekvencie špičkových frekvencií CPU o 200 miliónov MHz máme zhruba trojnásobok priepustnosti káblovej a bezdrôtovej siete a schopnosť udržiavať vysoký výkon oveľa dlhšie.

Čo sa trbliece na Raspberry Pi 3 B+

Raspberry Pi 3B + je k dispozícii kúpiť dnes z našej siete schválených predajcov.

Nové funkcie, nové čipy Roger Thornton urobil projektovú prácu na tejto revízii Raspberry Pi. Tu máme spolu s mnou rozhovor o tom, čo je nové. Nový produkt je postavený na BCM2837B0, aktualizovanej verzii 64-bitového aplikačného procesora Broadcom používaného v Raspberry Pi 3B, ktorý zahŕňa optimalizáciu integrity výkonu a rozdeľovač tepla (to je lesklý kovový bit, ktorý môžete vidieť na fotografiách).

Spoločne tieto umožňujú dosiahnuť vyššie časové frekvencie (alebo spustiť pri nižších napätiach na zníženie spotreby energie) a presnejšie monitorovať a riadiť teplotu čipu. Dvojpásmové bezdrôtové siete LAN a Bluetooth sú vybavené čipom Cypress CYW43455 "combo", pripojeným k anténe Proant PCB, ktorá je podobná tej, ktorá sa používa na Raspberry Pi Zero W.

V porovnaní s jej predchodcom, Raspberry Pi 3B + poskytuje o niečo lepší výkon v 2.4 Pásmo GHz a oveľa lepší výkon v pásme 5 GHz, čo dokazujú tieto výsledky iperf od vývojára MilreELEC Milhouse. Šírka pásma Tx (Mb / s) Rx šírka pásma (Mb / s) Malina Pi 3B 35,7 35,6 Raspberry Pi 3B + (2,4 GHz) 46,7 46,3 Raspberry Pi 3B + (5GHz) 102 102.

Bezdrôtový obvod je zapuzdrený pod kovovým štítom, skôr vytesaným našim logom. To nám umožnilo certifikovať celú dosku ako rádiový modul podľa pravidiel FCC, čo zase výrazne zníži náklady na testovanie zhody produktov Raspberry Pi. Budeme učiť kovové práce ďalej. Predchádzajúce zariadenia Raspberry Pi používajú rad čipov LAN951x, ktoré kombinujú rozbočovač USB a ovládač 10/100 Ethernet.

Pre spoločnosť Raspberry Pi 3B + spoločnosť Microchip nás podporila aktualizovanou verziou LAN7515, ktorá podporuje Gigabit Ethernet. Zatiaľ čo pripojenie USB 2.0 k aplikačnému procesoru obmedzuje dostupnú šírku pásma, v porovnaní s Raspberry Pi 3B stále vidíme zhruba trojnásobný nárast výkonnosti. Opäť tu sú niektoré typické výsledky iperf. Šírka pásma Tx (Mb / s) Rx šírka pásma (Mb / s) Raspberry Pi 3B 94,1 95,5 Raspberry Pi 3B + 315 315.

Používame magjack

Používame magjack, ktorý podporuje Power over Ethernet (PoE) a prináša príslušné signály do novej 4-kolíkovej záhlavia. Budeme čoskoro spustiť PoE HAT, ktorý dokáže generovať 5V potrebnú na napájanie Raspberry Pi z ponuky 48V PoE. Tam sú ... štyri ... kolíky! Čoskoro prídete na Raspberry Pi 3B + v blízkosti vás Raspberry Pi 3B bol náš prvý produkt na podporu PXE Ethernet boot. Testovanie v prírode spôsobilo niekoľko problémov s kompatibilitou s konkrétnymi prepínačmi a dopravným prostredím.

Gordon prevzal opravy všetkých známych problémov do boot ROM ROM BCM2837B0 a štartovanie PXE je teraz štandardne povolené. Hodinkovanie, napätie a teploty Vylepšená integrita napájania balíka BCM2837B0 a vylepšená presnosť regulácie nášho nového integrátora riadenia spotreby MaxLinear MxL7704 nám umožnili vyladiť naše pravidlá hodinovania a napätia tak pre lepší špičkový výkon,

Na prevažne aký programovací jazyk by mali byť zamerané seriály uverejňované na týchto Vašich stránkach?

Pascal (Delphi a ich ekvivalenty) (Počet hlasov: 1935)
(18.07 %)

Visual Basic (Počet hlasov: 1343)
(12.54 %)